راه‌های برگرداندن شوهر (مرد) به خانه: روش جذب دوباره همسر

راه‌های برگرداندن شوهر (مرد) به خانه: روش جذب دوباره همسر

راه‌های برگرداندن شوهر (مرد) به خانه: روش جذب دوباره همسر

شاید هیچ چیزی دردناک‌تر و اندوه‌آورتر از این نباشد که شوهرتان به شما بگوید که دیگر شما را دوست ندارد. شاید بگوید که هرگز شما را دوست نداشته یا شاید حتی بدتر از این بدون این که به شما چیزی بگوید متوجه شوید که دیگر دوستتان ندارد. به هر حال روش‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید خود را تسکین داده و خانواده را دوباره دور هم جمع کنید.

شما می‌توانید همه چیز را درست کنید اما فقط اگر شما کارها را بسیار بسیار متفاوت از آن چه تاکنون انجام می‌داده‌اید انجام دهید.
تمامی کارهایی که ما به شما پیشنهاد می‌دهیم غیرمعمول و غیرعادی به نظر می‌رسند اما این اقدامات رادیکال زندگی بسیاری از زنانی که مانند شما در شرایط ناراحتی بودند را نجات داده و آنها زندگی جدید خود را با شوهرشان دوباره شروع کرده‌اند.

۱٫ موقتاً محکوم کردن او را به تأخیر بیندازید

چه او شما را ترک کرده باشد و چه با فرد دیگری باشد یا هر دوی اینها، آن چیزی که بسیار دردناک است، خیانت او به شما است.
ما هرگز منکر دردناک بودن این اتفاق برای شما نمی‌شویم اما او این کار را برای آزار دادن شما انجام نداده است بلکه علت این اتفاق این است که چیزی در پیوند شما از دست رفته است. شما این را احساس می‌کنید اما نمی‌دانید که چه کاری باید برای آن انجام دهید، او نیز نمی‌داند.

او آسیب‌پذیر شده؛ به این دلیل که اکسیژن پیوند شما کاهش یافته است. این کار درست نیست و حقی برای او ایجاد نمی‌کند. او یک انسان است.
اگر شما برای لحظه‌ای گناه او را کنار بگذارید و بر اهداف ارزشمند خود برای نجات پیوندتان متمرکز شوید، هدیه بزرگی به خود داده‌اید.
اگر در حال حاضر نسبت به این ایده واکنشی درونی دارید بدانید که پایان ماجرا نیست. داستان تازه شروع شده و به مرور زمان بهتر و بهتر می‌شود.

۲٫ شاد باشید

در حالی که به نظر غیرممکن می‌رسد اما در زمانی که در حال تجربه اندوه‌بارترین درد زندگی خود هستید باید خود را شاد نگه دارید.
هر کاری می‌توانید انجام دهید که بخندید، خوشحال شوید، خود را اظهار کنید، سرزنده باشید و مورد علاقه دوستان و اعضای خانواده خود قرار گیرید.
بله، شما در شوک و غم و اندوه هستید. به نظر می‌رسد زندگی شما به آتش کشیده شده اما شما می‌توانید خود را دوباره آرام کنید فقط باید تصمیم بگیرید که لحظات مسرت بخشی در روز داشته باشید.

این یک گام مهم و حیاتی در احیای حقانیت شما است: یک زندگی شاد تک همسری پر از شور و نشاط.
شما ممکن است یک روز به گذشته فکر کنید و یاد کتاب دیکنز بیفتید که با این جمله شروع می‌شود: “این بهترین زمان بود، این بدترین زمان بود”
لحظات بسیار بدی را سپری می‌کنید، چه کاری می‌توانید انجام دهید که آن را به بهترین لحظات زندگی خود تبدیل کنید؟

۳٫ مختصر و سنجیده صحبت کنید

ممکن است شما حرف‌های زیادی داشته باشید که بخواهید به او بزنید اما توجه داشته باشید که آنها را به طور مختصر و در حد امکان شیرین بیان کنید. هر چه مکالمات شما طولانی‌تر شود احتمال این که وارد جاده اشتباه شوید بیشتری می‌شود.
شاید این که شما تمام تفکرات انتقادی خود را پیش خودتان نگه دارید کمی سخت به نظر برسد به خصوص زمانی که فکر می‌کنید او باید آسیب‌هایی که به شما وارد کرده است را بشنود. به نظر عادلانه می‌رسد که احساس خود را به او بگویید.
در هنگام صحبت با او، با وقار و متین باشید و به جای شکایت کردن – مهم نیست که چقدر قابل توجیه است – سعی کنید راه را برای ساختن آینده‌ای روشن‌تر هموار کنید.

۴٫ شنونده خوبی باشید

به جای این که به او بگویید چقدر آزرده و غمگین هستید، سکوت کنید و اجازه دهید تا او با آرامش و به راحتی صحبت کند – بدون عصبانیت، قضاوت یا آسیب‌دیدگی.
تمام بعدازظهر (یا حداقل یک ساعت)، فقط بگویید که به او گوش می‌دهید و هیچ کار دیگری انجام ندهید.
یک زن در جلسه مشاوره ازدواج خود این کار را انجام داد و همسر او گفت: من منتظر بودم که تو حرف مرا قطع کنی اما تو این کار را انجام ندادی! آن زن لبخند زد. این مدت‌ها قبل از این بود که آنها دوباره به خانه بازگردند.

۵٫ مسئولیت اشتباهات خود را قبول کرده و سعی کنید جبران کنید

شما مرتکب اشتباهاتی شده‌اید و او نیز بسیار بد رفتار کرده است اما در قبول اشتباهات و اظهار پشمانی و تلاش برای جبران اشتباهات قدرت زیادی نهفته است.
روش‌های انتقاد کردن یا کنترل‌کننده بودن خود را بررسی کنید. بگویید ” من به خاطر …. معذرت می‌خواهم که بی‌احترامی کرده‌ام”
سپس نتیجه‌ای که به شما بازمی‌گردد را ببینید.

۶٫ رضایت خود را از کارهای او نشان دهید

اگر همسر شما تلاش می‌کند که شما را به هر روش کوچک یا بزرگی خوشحال کند (و با توجه به تجربیات من، او این کار را انجام می‌دهد)، به او نشان دهید که از تلاش او خوشحال می‌شوید.
شما لایق این تلاش‌ها هستید و وی او احساس می‌کند که شما به خوبی دریافته‌اید که او می‌خواهد شما را خوشحال کند.

۷٫ قدردان باشید

با این همه اشتباهاتی که انجام شده است به نظر عجیب می‌رسد که به دنبال کارهای درست بگردید اما اگر شما از او تشکر کنید- برای ادامه پرداخت قرض‌ها، برای رساندن بچه‌ها، برای این که حال شما را می‌پرسد – در واقع بر چیزهایی که می‌خواهید تمرکز می‌کنید نه چیزهایی که نمی‌خواهید و بر هر چیزی که تمرکز کنید، افزایش خواهد یافت.

۸٫ سطح آگاهی و دانشتان را بالا ببرید

برای داشتن یک زندگی متعادل باید به شناخت فردی و شناخت درست از همسرتان برسید. در واقع با بالا بردن دانش و آگاهی خود می‌توانید رابطه‌تان را به شوهرتان پایدار کنید و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنید.
مشاورین ما با برگزاری کارگاه‌های آنلاین (سیستم دانش‌محور برای برگرداندن عشق) همه راهکارها و تکنیک‌های مورد نیاز برای بازسازی رابطه و چگونگی ایجاد بنیان‌های اساسی برای زندگی جدید را به شما آموزش می‌دهند. همچنین در این کارگاه با استفاده از چند فایل آموزشی و یک کوچ (Coach) اختصاصی برای شما، اصول روانشناسی و مهارت‌های ترمیم رابطه زناشویی را برای بازگرداندن همسر خود می‌آموزید و در نهایت برای بهبود رابطه‌تان به کار می‌گیرید.

۹٫ به او لبخند بزنید

او انتظار دارد شما عصبانی شوید. چه می‌شود اگر زمانی که او را می بنید با یک لبخند غافلگیرش کنید؟
ممکن است شما فکر کنید که او لیاقت لبخند شما را ندارد اما اگر این موضوع بیشتر در مورد شما صحت داشته باشید تا او، چه می‌کنید؟ چه می‌شود اگر شما تعهد خود را به داشتن یک زندگی شاد، بدون توجه به این که همسرتان چه می‌کند نشان دهید؟
اگر او از شما پرسید که علت خوشحالی سما چیست به او پاسخ دهید که تصمیم اخیر او باعث شده که شما متوجه شوید که زندگی خیلی کوتاه است و شما تصمیم گرفته‌اید که به شادی خود بیشتر توجه کنید. او دوست ندارد فکر کند که شما بدون او خوشحال‌تر هستید بنابراین متوجه جذابیت شما در هنگام لبخند زدن می‌شود.

۱۰٫ موانع را بردارید

برخی روزها شما فکر می‌کنید که ارزشش را ندارد یا از بازگرداندن همسرتان ناامید می‌شوید. البته ممکن است که دلسرد شوید اما دیدگاه شما در مورد زوج خوشحال باارزش است و این کار را ممکن می‌سازد.
زمانی که شما خود را پشت موانع برای بازگرداندن همسرتان می‌بینید افرادی را پیدا کنید که از دیدگاه شما حمایت می‌کنند و می‌توانند به شما یادآوری کنند که به سمت عشق پرش کنید.

۱۱٫ عشوه‌گری کنید

عشوه‌گری باعث می‌شود که شما جذاب به نظر برسید. ممکن است شما از این کار فاصله بگیرید اما این کار یک راه میانبر برای بازگرداندن او است. عشوه‌گری و طنازی کنید تا بتوانید با او وارد تعامل شوید.
پیام‌های کودکانه برای او ارسال کنید. با شادی برقصید. زمانی که او شوخی می‌کند بخندید و برای هم لطیفه بگویید.
عشوه‌گری کنید و به جای احساس ناامنی، اعتماد به نفس داشته باشید. احساس اعتماد به نفس مشابه داشتن آن است.

۱۲٫ هر جلسه را به یک قرار ملاقات تبدیل کنید

اگر او را می‌بینید – حتی در دفتر طلاق، مشاور ازدواج یا در کنار بچه‌ها – آن را تبدیل به یک ملاقات کنید.
لباس خوب بپوشید و خود را بیارایید. اجازه دهید او در را برای شما باز کند و با یک لبخند شیرین از او تشکر کنید. لحظات شادی با او رقم بزنید.

۱۳٫ او را اغوا کنید

او همسر شما است بنابراین حتی اگر با یک نفر دیگر ارتباط دارد ولی باز هم مال شما است نه فرد دیگری.
ممکن است شما وسوسه شوید که با قفل کردن در اتاق خواب کار او را تلافی کنید اما زمانی که می‌خواهید صمیمت را بازگردانید چرا این کار به طور فیزیکی انجام ندهید؟ این یک پرش بزرگ است.

۱۴٫ مشوق داشته باشید

شاید افراد زیادی به شما بگویند که آماده تقسیم اموال و دارایی‌ها پس از طلاق شوید.
اما پشت هر نتیجه خوبی، تشویق است. شما به خودتان نیاز دارید. دوستان، مربی یا گروه‌هایی را پیدا کنید که از نظرات شما حمایت کنند.
ما شما را تشویق می‌کنیم که علاوه بر بازگرداندن همسر و پیوندتان، آن را به یک رابطه عالی تبدیل کنید.
ما نمی‌گوییم که این کار آسانی است اما برای این که دوباره در کنار همسرتان احساس شادی، خوشی و عشق داشته باشید ارزشش را خواهد داشت.

۱۵٫ دعا و نیایش

وقتی صحبت از برگرداندن شوهر به خانه مطرح می‌شود، شاید اولین چیزی که به ذهن خانم‌ها می‌رسد دعا و طلسم باشد. توصیه ما این است که برای برگرداندن همسرتان از خدا یاری بخواهید و به او توکل کنید که حتماً مؤثر خواهد بود، اما گول افراد سودجویی مانند فالگیرها را نخورید.

در یک کلام…
اگر تصمیم دارید همسر یا نامزد قبلی خود را به رابطه برگردانید باید راهکارهای درستی را پیش رو قرار دهید. ابتدا به کار ناراحت‌کننده او فکر نکنید. خود را شاد و سرحال نگه دارید. اگر پیام می‌دهید کوتاه و مختصر باشد و اگر صحبت می‌کنید برای او شنونده خوبی باشید. اشتباهات خود را به گردن بگیرید. بابت کارهای خوبش تشکر کنید. در حین ملاقات لبخند گرمی داشته باشید. عشوه‌گری کنید و او را اغوا کنید چرا که او شوهر شماست و هنوز متعلق به شماست. همچنین جهت اطمینان از روش‌هایی که به کار می‌گیرید از کوچ اختصاصی برای رابطه خود کمک بگیرید و با استفاده از اصول علمی در این مسیر گام بردارید. در نهایت با دعا و نیایش به خدا توکل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *