برگرداندن پسر به رابطه (چطور دوست پسرمو برگردونم)

برگرداندن پسر به رابطه (چطور دوست پسرمو برگردونم)

برگرداندن پسر به رابطه (چطور دوست پسرمو برگردونم)

در این مقاله روش‌های خوبی برای بازگرداندن پسری که دوستش دارید را به شما میگوییم. در این مقاله، ما روش‌هایی را به شما آموزش می‌دهیم که حاصل سال‌ها تجربه ما در مورد روابط است. با کمک این روش‌ها شما می‌توانید پسری که به او علاقه داشته‌اید را دوباره به رابطه بازگردانید.

روش‌های اثبات‌شده که برای بازگرداندن پسری که دوستش دارید


مرحله ۱ – درک این که چرا رابطه شما قطع شده است

اگر شما می‌خواهید او را بازگردانده و سوءتفاهم‌ها را برطرف کنید:
• ممکن است پسر مورد علاقه تا به این دلیل که حرفی زده یا کاری کرده‌اید که او دوست نداشته، شما را ترک کرده باشد
• ممکن است او شما را به این دلیل که فردی زیباتر و مناسب‌تر پیدا کرده رها کرده باشد.
بسیاری از دختران یکی از دلایل فوق را علت قطع ارتباطشان با پسر مورد علاقه خود می‌دانند. باید به این نکته توجه داشته باشید که رابطه شما فقط به دلایل فوق قطع نشده است.

در اینجا به دلایل درست و قابل قبولی که باعث قطع رابطه شما شده‌اند اشاره می‌کنیم:

۱– شما چیزهای زیادی در قبال تلاش‌های اندک پسر مورد علاقه خود داده‌اید
این صد درصد درست است!!!
اگر شما در یک رابطه بسیار بیشتر از پسر مورد علاقه خود تلاش کرده‌اید وی تمایل خود را برای ادامه رابطه از دست داده است.
۲– چسبندگی و عدم اطمینان
وی دختری را دیده که مانند یک “خواهر کوچک‌تر” نیازمند است. هیچ مردی تمایل ندارد با خواهر کوچک‌تر خود رابطه داشته باشد.
بسیاری از زنان با تکیه بر پسری که دوستش دارند، بر استرس‌های روزمره زندگی خود غلبه می‌کنند. با این که این کار در پاره‌ای موارد خوب است اما اگر بیش از حد باشد باعث از بین رفتن ارتباط می‌شود.
۳- یکنواخت بودن رابطه
در هر رابطه‌ای، زمان‌هایی می‌رسد که مرد و زن دست از تلاش می‌کشند. زمانی که این اتفاق بیفتد، جذابیت رابطه از بین رفته و دیر یا زود ارتباط قطع می‌شود.
۴– سخت‌گیری زیاد و انعطاف‌ناپذیری
هیچ مردی جذب زن سخت‌گیر و انعطاف‌ناپذیر نمی‌شود. شما نمی‌توانید فقط از منافع و مزیت‌های در کنار پسر مورد علاقه خود بودن استفاده کرده ولی او را از خود دور کنید. با این کار جذابیت رابطه از بین رفته و وی به فکر این می‌افتد که کسی را پیدا کند که از او حمایت کند.
۵– چیزهایی که تغییر کرده‌اند
فکر کردن در مورد خودتان و مقایسه خود با آنچه قبل از رابطه بوده‌اید را تمرین کنید. در این مدت زمان، چه چیزی تغییر کرده است؟ به گذشته فکر کنید و عللی را که باعث جذابیت شما برای پسر مورد علاقه‌تان بوده و همچنین دلایلی که باعث شده او رابطه با شما را قطع کند را پیدا کنید.

مرحله ۲ – تماس گرفتن را متوقف کنید

اگر می‌خواهید پسر مورد علاقه خود را بازگردانید باید خود را برای موجه شده با لحظات سخت و دشواری که پیش رو دارید آماده کنید. اگر شما می‌خواهید ارزش فردی خود را نزد او بالا ببرید باید تماس گرفتن با او را با هر هزینه‌ای قطع کنید.
ممکن است این کار به نظر شما بسیار سخت برسد اما راهی دیگری وجود ندارد. شما باید به مدت ۲۱ روز کلیه تماس‌های خود را با وی قطع کنید. در این قاعده هیچ استثنایی وجود ندارد. این که شما چقدر دلتان برای او تنگ شده است مهم نیست و اگر می‌خواهید او را دوباره به زندگی خود بازگردانید باید تماس‌های خود با او را قطع کنید. این قاعده مطابق با مکانیسم‌های روان شناختی است و مؤثر بودن آن اثبات شده است.
البته این قاعده یک استثنا دارد و آن هم این است که او با شما تماس بگیرد. اگر او با شما تماس گرفت یک امتیاز مثبت به نفع شما است. علل انجام این مرحله عبارتند از:
• از این که شما محتاج و نیازمند به او به نظر برسید اجتناب می‌شود.
• احساس از دست دادن به وجود می‌آید
• ارزش شما نزد او افزایش می‌یابد
• به شما فرصت می‌دهد که خود را بازیابی کند

مرحله ۳ – در مورد خود تجدید نظر کنید

ما می‌دانیم که چقدر برای یک دختر تماس نگرفتن به خصوص با پسری که با تمام وجود دوستش دارد دشوار است. بسیاری از دختران از ما می‌پرسند که در این مدت که نباید تماس بگیرند چه کاری می‌توانند انجام دهند؟
یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که خود را بازیابید. عادات بد خود را ترک کرده و اگر اضافه وزن دارد به باشگاه بروید.
کارهای بسیار زیادی هستند که شما می‌توانید در این دوره که نباید با او تماس بگیرید انجام دهید که برخی از آنها را در زیر لیست کرده‌ایم:

یک سرگرمی پیدا کنید که از انجام آن لذت می‌برید

کارهایی را که قبل از ورود به رابطه با پسر مورد علاقه خود همیشه می‌خواستید انجام دهید را بنویسید. پیاده‌روی در پارک، ساعت‌ها دوچرخه سواری کردن به تنهایی، شنا کردن و باغبانی برخی فعالیت‌های سرگرم‌کننده هستند که می‌توانند حواس شما را پرت کرده و شما را سالم نگه دارند.
اگر شما به هنر و صنایع دستی علاقه دارید می‌توانید شروع به طراحی و ساخت آنها کنید تا حواس شما از خاطرات قدیمی پرت شود. همچنین شما می‌توانید برخی تکنیک‌های دفاع شخصی مانند هنرهای رزمی یا کیک بوکسینگ را نیز یاد بگیرید.

سر کار خود بازگردید

باید بدانید که نمی‌توانید پسر مورد علاقه خود را بلافاصله بازگردانید و به همین دلیل است که باید هر چه زودتر کار خود را آغاز کنید. داشتن یک کار یا شغل باعث می‌شود که شما مجبور شوید از خانه خارج شوید همچنین ذهن شما را مشغول کرده و در نهایت به شما کمک می‌کند که عادات بد احتمالی خود را ترک کنید.
بودن در کنار افراد متخصص به شما روحیه می‌دهد و اعتماد به نفس شما را افزایش داده و مهم‌تر از همه این که به زندگی شخصی شما جهت می‌دهد.

محیط خود را تغییر دهید

یکی از بهترین پیشنهادهای ما به شما این است که محیط خود را تغییر دهید. تغییر محیط یک راه عالی برای بهبود قلب شکسته شما است.
شما باید از شهر خارج شده و از طبیعت لذت ببرید و حواس خود را پرت کنید. سعی کنید از تعطیلات خود در کنار خانواده و دوستان لذت ببرید.

با دوستان قدیمی و اعضای خانواده خود دوباره ارتباط برقرار کنید.

برای جلوگیری از منزوی شدن یکی بهترین کارها این است دوباره با دوستان قدیمی و اعضای خانواده خود ارتباط برقرار کنید. به جای این که تنها بنشینید باید اطراف خود را با افراد شاد و مثبت پر کنید.

بهترین دوست خودتان باشید

یکی دیگر از کارهای معقولی که می‌توانید در دوران عدم ارتباط انجام دهید این است که بر احساسات خود غلبه کنید. با تبدیل شدن به فردی جذاب، قوی و باوقار، خود را بی‌نیاز از وی کید.
شما نمی‌توانید این کار را انجام دهید مگر این که تمام ذهن و بدن خود را تحت کنترل داشته باشید. برای این که بهترین خودتان شوید باید به بدن خود توجه داشته باشید.
یکی از بهترین روش‌های بازگرداندن پسری که دوستش دارید این است که خود را با یک سبک زندگی سالم سازگار کنید. با اشتیاق به زندگی خود بازگشته و در شخصیت خود تغییر ایجاد کنید. با یک رژیم غذایی مناسب، انجام تمرین‌های ورزشی، خواب و عادات صحیح شما جذاب‌تر شده و می‌توانید دیگران را به خود جذب کنید. نباید بیش از حد دچار اضطراب و افسردگی شوید.

سبک زندگی خود را تغییر دهید

می‌توانید با ایجاد تغییرات متعدد دیگر خود را برای ادامه راه تعالی آماده کنید. در کنار تغییر شکل زندگی و تناسب اندام می‌توانید تغییراتی در سبک زندگی خود بدهید که به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. همه این موارد که نتیجه جدایی هستند، الگویی برای تحول بزرگ شما می‌سازند.

لباس‌های خود را تغییر دهید.

با مطالعه مجله‌های مد مخصوص بانوان خود را وارد دنیای مد کنید البته لازم نیست شما کل کمد لباس خود را تغییر دهید.
شما می‌توانید از لباس‌های غیر رسمی استفاده کنید.

درمان پوست

اگر مدت زیادی است که به صورت خود توجه نداشته‌اید به یک سالن زیبایی رفته و خود را بسازید. اگر مشکلات پوستی دارید می‌توانید به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

درمان دندان

با جرم‌گیری دندان‌ها از پوسیدگی آنها پیشگیری کرده و خرابی‌های دندان و بوی بد دهان خود را درمان کنید. شما باید همیشه هنگامی که در جمع دوستان و اعضای خانواده خود می‌خندید تمیز و شاداب به نظر برسید

مرحله ۴ – دوباره با پسر مورد علاقه خود تماس بگیرید

اکنون که متوجه دلایل جدایی شده‌اید می‌توانید دوباره با پسر مورد علاقه خود تماس بگیرید. شما باید او را به رابطه بازگردانده و آن را به خوبی ادامه دهید.
به هر حال، نباید خیلی سریع وی را به رابطه بازگردانید بلکه باید موانع را برطرف کرده و مسیر را برای بازگشت دوباره او به زندگی خود هموار سازید. اگر شما می‌خواهید او را دوباره به رابطه بازگردانید باید به میزان کافی اشتیاق ایجاد کنید تا همه کارها به مسیر درست خود بازگردند.
اگر شما روش‌های سریع، آسان، اثبات شده و مؤثر را پی بگیرید به شما کمک خواهد کرد تا او را دوباره به آرامی و به طور مؤثر به رابطه بازگردانید.

در هر حالتی آرامش خود را حفظ کنید

آرامش یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که باید در همه مراحل بازگرداندن پسر مورد علاقه خود به رابطه حفظ کنید. اگر شما نشانه‌های از ناامیدی از خود نشان دهید ممکن است او عصبانی شده و رابطه به طور کلی قطع شود.
حتی زمانی که رابطه شما دوباره شروع شد، اگر علائمی از ناامیدی داشته باشید ممکن است تعادل رابطه را به هم برند. اگر او ببیند که شما ناامید و محتاج هستید ممکن است رفتارش تهاجمی و کنترل‌گر شده و از شما سوءاستفاده کند. شما باید بالغانه رفتار کرده و از بروز احساسات خود اجتناب کنید.
اگر شما یک رابطه خوب با پسر مورد علاقه خود می‌خواهید، باید به او احترام بگذارید اما این بدان معنی نیست که مغرور و خود شیفته شوید. شما باید وقار و حرمت را در رفتار خود نشان دهید. نسبت به خودتان همان احترامی را قائل باشید که دوست دارید از طرف او هم دریافت کنید.

اعتماد به نفس داشته باشید

اگر می‌خواهید حتماً پسر مورد علاقه خود را به رابطه بازگردانید باید خوشحال‌تر، مطمئن‌تر، قوی‌تر و رهاتر شوید تا کارها درست شوند.
این ویژگی‌ها بر پسر مورد علاقه شما تأثیر دارد و شما این حس را به او می‌دهید که ناامید نیستید. شما دختر کاملاً متفاوتی شده‌اید که قطعاً وی دوست خواهد داشت.

برای جلسه ترمیم رابطه خود برنامه‌های سبک داشته باشید

جلسه اول‌ ترمیم رابطه را به جلسه‌ای برای بازگویی زخم‌های جدایی قبلی تبدیل نکنید. پسر مورد علاقه شما می‌خواهد گذشته را فراموش کرده و پشت سر بگذارد اما نباید این کار را خیلی سریع انجام داد. اگر اکنون برای دیدن یک فیلم از او دعوت کنید ممکن است احساس راحتی نکند.
مهم‌ترین چیزی که شما در این مرحله لازم دارید، تعادل است. اولین جلسه ترمیم رابطه باید به اندازه‌ای سرگرم‌کننده باشد که وی نیز احساس راحتی کرده و پس از آن احساس بدی نداشته باشد. ملاقاتی کوتاه و شیرین داشته باشید و از صحبت‌های بی‌فایده بپرهیزید.
دعوت به ناهار یا کافه یک ایده عالی برای شروع دوباره رابطه است. نباید زمان زیادی را صرف صحبت‌های بیهوده و بی‌فایده کنید. فاصله خود را با او حفظ کنید تا با شما احساس راحتی کند. این جلسه نباید بیش از نیم ساعت تا یک ساعت طول بکشد.

تلفن بزنید

اولین گام را بردارید و به او تلفن کنید. باید صدای شما مثبت و با اعتماد به نفس باشد و لطفاً مانند فردی ناامید صحبت نکنید.
یک مطلب مهم – به جای ارسال پیام با او تماس بگیرید. یک یا دو مرتبه در روز با او تماس بگیرید و اگر واکنشی دریافت نگردید این کار را قطع کنید. صدای شما در هنگام دعوت از او برای ناهار یا کافه باید آرام و باوقار باشد.
اگر شما قادر به صحبت کردن با او نیستید، یک هفته صبر کنید و سپس دوباره با او تماس بگیرید زیرا شما نباید او را تحریک کنید. همچنین وقفه یک هفته‌ای باعث می‌شود که وی نسبت به شما کنجکاو شده و ممکن است در این فاصله او با شما تماس بگیرد.

انتخاب لباس برای قرار ملاقات

انتخاب لباس مناسب برای جلسه ترمیم رابطه مشکل به نظر می‌رسد. شما باید لباسی را انتخاب کنید که مناسب این جلسه باشد.
برای این که خوب به نظر برسید بهتر است یک لباس ساده و تمیز بپوشید. اگر نمی‌دانید چه بپوشید، یک تیشرت با یک شلوار جین و صندل خوب است. آرامیش خود را در این ملاقات حفظ کنید و فکر خود را خیلی مشغول انتخاب لباس نکنید و به جای آن به موضوعاتی فکر کنید که می‌تواند در این جلسه مورد بحث قرار گیرند.

در یک کلام…
اگر در رابطه شما عشق وجود داشته باشد، مهم نیست که جدایی شما چقدر بد و زننده بوده است. همیشه این امکان وجود دارد که وی گذشته را فراموش کرده و رابطه‌ای جدید با شما بسازد اما نباید جدایی گذشته را یادآوری کنید بلکه باید کارهای درست زیر را انجام دهید:• دلایل خراب شدن رابطه‌تان را شناسایی و درک کنید
• رابطه‌تان را با او به صورت موقت قطع کنید
• در این مدت خود را تغییر دهید و از لحاظ ظاهری و فکری به روز شوید
• دوباره با او ارتباط برقرار کنید و با آرامش و اعتماد به نفس برای قرار ملاقات آماده شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *